نتایج جستجو برای عبارت :

اندرو رابرتسون

اندرو رابرتسون بازیکن فوتبال اهل اسکاتلند است که هم‌اکنون در باشگاه فوتبال لیورپول بازی می‌کند.
سال 2017 سال خوبی برای طرفداران هال سیتی نبود.این تیم یورکشایری مجوز ماندن در بالاترین سطح فوتبال انگلستان را نتوانست کسب کند و به دسته پایین تر سقوط کرد اتفاقی که چندان برای طرفداران هال سیتی غیر عادی نبود ان ها به حضور سینوسی در رقابت های پریمرلیگ و چمپیونشیپ عادت کرده بودند.اما سقوط هال سیتی برای طرفداران لیورپول هدیه ای شگفت انگیز داشت.ا
داشتم با احتیاط کیف اندرو را باز می‌کردم. جک از پشت زد روی شانه‌ام و بعد صدایش را شنیدم که میگفت "الهه! ادب! ادبت‌ کجا رفته؟" من مواظب بودم اندرو خبر نشود. زیپ را باز کردم. رو به جک گفتم "هیسسسس! اندرو نشنود. خفه شو یک لحظه!" ولی دست بر نمی‌داشت. ماهی ِاوریگامی را داخل کیف انداختم. صدای زر زدنش هنوز بیخ گوشم بود. گفتم "خفه بمیر یک لحظه!" زیپش را بستم. جک کیف را به سمت خودش کشید. این کارش عصبانی‌ام کرد. گفتم "اصلا به تو چه مربوط؟" گفت "دارم از مال رفیق
کتاب دید اقتصادی نوشته ی پیتر دی شیف و اندرو جی شیف توسط نشر آریاناقلم منتشر شده است. داستان کتاب وقایع کلیدی اقتصادی آمریکا را در بستری از زمان از زوایه ی نگاه خودش تعریف می کند و نیش و کنایه هایی به سیاست مدارها و اقتصاددان های جریان اصلی حواله می کند. در خلال آن نکات بسیاری از مفاهیم اقتصادی را تشریح می کند و جنبه ی آموزشی به خود می گیرد. در پس پرده هم برخی از اصول مکتب اتریشی اقتصاد را تبیین می کند.
کتاب دید اقتصادی | پیتر دی شیف و اندرو جی ش
Artist: Joe Garston | Music Name: Kula World | Genre: Electro House | Released: 2014 | Album: Kula World | Joe Garston – Kula World
هنرمند: جو گاستن و اندرو فار | نام موزیک: کولا جهانی | سبک: الکترو هاس | تاریخ انتشار: 2014 | ملیت: آمریکا
دانلود آهنگ (جو گاستن و اندرو فار) Joe Garston با نام (کولا جهانی) Kula World
ادامه مطلب

برای دریافت فایل لطفا به قسمت زیر مراجعه نمایید.دریافت فایل

تئوری اقتصاد خرد (جلد اول)، اقتصاد، مس کالل
تئوری اقتصاد خرد (جلد اول)، اقتصاد، مس کالل - دی وینستون - گرین، نور علم، قیمت: 870000.

تئوری اقتصاد خرد (جلد اول)
تئوری اقتصاد خرد مس کالل، کایکل دی. وینستون و جری آر ... اندرو مس کالل/مایکل دی. ... شابک : ۹۷۸۶۰۰۱۶۹۱۷۴۴. تعداد صفحات : ۴۲۸. شماره چاپ : ۴. قطع : رحلی. مرور کتاب.

تئوری اقتصاد خرد مس کالل-درو مس کالل - کایکل دی
اقتصاد خرد مس کالل ن
بسم الله الرحمن الرحیم
کتاب دوم از سری کتاب های «Hidden in Plain Sight» با عنوان «The Equation of the Universe» نوشته دکتر «اندرو توماس»

مجموعه کتاب های Hidden in Plain Sight، که همگی به نوشته دکتر اندرو توماس هستند، سعی کرده تا مفاهیم فیزیکی رو با ساده ترین زبان و با کمترین حجم ریاضیات، برای مخاطب عام توضیح بده و فلسفه پشت این کارش هم اینه که مفاهیم فیزیکی در پایه ای ترین حالت، باید بسیار ساده، منطقی و همه فهم باشد و اگر در پدیده ای چنین وضعیتی نیست، علتش اینه که فیزیکدا
«...“در چنل خویش غریب” وقتی خلق شد که ادمین‌هایی که چنل زدن تا راحت حرف بزنن، بعد از مدتی دوستانی داشته باشن که نتونن جلوی اونا راحت حرف بزنن. به این حالت میگن “در چنل خویش غریب”...»
حالا منم به وضعیت در وبلاگ خویش غریب مبتلا شدم.
هیچ فرقی
تاکید میکنم هیچ فرقی
بین حزب محافظه کار و لیبرال کانادا نیست
و حتی بین گرین و ان دی پی
چون سیستم کمونیستیه و همه از یه قماشن و فقط دو سه نفر رو علم کردن مثل مترسک که مردم بین بد و دتر به بد رای بدن.

ولی باید بگم که لیبرالا یه درصد عقب تر افتادن!

یه درصد!

احتمالش هست که اون یارو بود؟ همون اندرو شیر که گفتم داشت میگفت هم جنس گراها رو باید نابود کرد؟ اون انتخاب شه.

گفتم خبرتون کنم.
کلا طرفدارای ادمی مثل اندرو شیر،
همون که میگفت این ها که همجنس گرا هستن مخالف سنت و مذهب ما هستن و باید همه شون رو به زور به راه راست هدایت کرد،
و این ادم توی اتاوا به دنیا اومده!
طرفداراشم مثل خودشن
هم خونه ای قبلی من،
با سن هفتاد هشتاد سال،
بلد بود به یه دختری که خیلی خیلی کمتر از نصف سنش رو داره (مثلا سن من و دو نفر از شماها رو بذاریم رو هم میشه سن ایشون)

ابراز علاقه کنه،
لمسش کنه یواشکی (که البته بهش نشون دادم که دفعه دیگه اگه دست بزنه به من م
فیلم بر اساس داستان واقعیِ یک مخالف جنگ و پزشک ارتش آمریکا به نام دزموند داس (اندرو گارفیلد) است که حاضر نمی‌شود سلاحی حمل کند، اما طی نبرد اوکیناوا در جنگ جهانی دوم با وجود شلیک‌های بی‌وقفه‌ی دشمن، یک‌تنه جان بیش از ۷۵ نفر از هم‌رزمانش را نجات می‌دهد...
ادامه مطلب
سقوط یک بهشت؛ پهلوی‌ها و واپسین روزهای شاهنشاهی ایران (به انگلیسی: The Fall of Heaven: The Pahlavis and the Final Days of Imperial Iran) نام کتابی تجدیدنظرطلب پیرامون سقوط شاهنشاهی پهلوی نوشته نویسنده و پژوهشگر نیوزلندی اندرو اسکات کوپر (به انگلیسی: Andrew Scott Cooper) است. وی که زاده کشور نیوزلند است، به عنوان یک پژوهشگر برای سازمان دیده‌بان حقوق بشر کار کرده‌است.
این کتاب نخستین بار در تاریخ ۲ اوت ۲۰۱۶ توسط انتشارات مکمیلن در ایالات متحده آمریکا به چاپ رسید.
نویسنده
این
۱۹۱۷، فیلمی جنگی و درام محصول سال ۲۰۱۹ کشورهای انگلستان و آمریکا به نویسندگی و کارگردانی Sam Mendes و به تهیه‌کنندگی استیون اسپیلبرگ است. از ستارگان فیلم میتوان به بندیکت کامبربچ، ریچارد مدن، کالین فرث، دین-چارلز چپمن، اندرو اسکات و مارک استرانگ اشاره کرد.
ادامه مطلب
اندرو لینکلن، ستاره محبوب سریال مردگان متحرک (The Walking Dead) چندی
پیش اعلام کرد که در آینده‌ای نزدیک این مجموعه را ترک می‌کند. حالا او علت
این تصمیم خود را توضیح داده است.
تقریبا در ماه می سال جاری میلادی (اردیبهشت-خرداد) بود که برای اولین بار اعلام شد، اندرو لینکلن، ستاره‌ی محبوب سریال The Walking Dead (مردگان متحرک)، در آینده‌ای نزدیک، این مجموعه تلویزیونی آخرالزمانی محبوب شبکه AMC را که مدت زیادی هم به روی آنتن رفته، ترک می‌کند. مدتی بعد، یعنی در ط
چند روز پیش شبکه AMC طی مراسم کامیک کان نه تنها از تریلر فصل جدید سریال The Walking Dead رونمایی کرد، بلکه با انتشار تیزری کوتاه از فیلم خود با حضور اندرو لینکلن، طرفداران را شگفت‌زده نمود. سایت Forbes اخیراً جزئیاتی از این فیلم منتشر کرده در صورت نیاز شما میتوانید اقدام به دانلود زیرنویس فارسی سریال The Walking dead نمایید.
ادامه مطلب
برای درک و اثبات ماهیت صهیونیستی مسیحیت تبشیری به سراغ اندیشمندان و
افراد تأثیرگذار براین فرقه رفتیم و فعالیتهای آنان را به اختصار بیان می کنیم و قضاوت
را بر عهده مخاطب می گذاریم که چگونه با این شیوه فعالیت، می توان ماهیت صهیونیستی
آنان را نادیده گرفت.
ادامه مطلب
«نقطه‌ی مقابل افسردگی خوشحالی نیست، بلکه شورِ زندگی است، و چیزی که در آن لحظه از من رخت برمی‌بست، شور زندگی بود.» اندرو سالمون، نویسنده، در نطقی قدرتمند و در عین حال تخریب‌گر، شما را به تاریک‌ترین گوشه‌های ذهنش در سال‌هایی می‌برد که با افسردگی دست و پنجه نرم می‌کرد. دورانی که انگیزه او برای سفری روشنگر به گوشه و کنار جهان شد تا با افراد مبتلا به افسردگی گفت‌وگو کند-- تا در کمال تعجب دریابد، هر چه بیشتر از خودش حرف می‌زند، افراد بیشتری
فیلم داستان ازدواج که با انر خانوادگی و اجتماعی ساخته شده در 2019 بهترین جایزه ها را در اسکار و گلدن کلوپ از آن خود کرد فیلم در واقع نوع زندگی آخرالزمانی جامعه آمریکا را در غالب طنز و کاملا بی هدف نشان میدهد که کار و پیشرفت فردی بر هر چیزی ارجحیت دارد حتی خانواده ،همسر و فرزند که البته این مشمول همه جوامع جهانی میشود ولی خصوصا جامعه غرب شدت بیشتری داشته با این حال این یک فیلم کمدی-درام آمریکایی در سال 2019 است که توسط Noah Baumbach ساخته و
کارگردانی و ت
دیشب فیلم "زیبای بی نظیر" (The beautiful fantastic) با بازی اندرو اسکات رو دیدم.خب باید بگم اندرو اسکات (همون بازیگر جیم موریارتی خودمون.) واقعا عالی بازی می کنه.در کل توی نقشش غرق می شه.چرا راه دوری بریم؟همین موریارتی.قبول ندارین که نقشش رو عالی بازی کرد؟
چند وقت پیش یه تئوری برای زنده بودن موریارتی به ذهنم رسید.موریارتی می تونه زنده باشه.
همه مون صحنه ی پشت بوم سریال شرلوک رو یادمونه.

شرلوک هیچ وقت پشت سر موریارتی رو نگاه نکرد که جمجمه ی از هم پاشید
قانونى داریم که همیشه ثابت است:
"ما به محیطمان عادت می‌کنیم" اگر با آدم‌های بدبخت نشست و برخاست کنید، کم کم به بدبختی عادت کرده و فکر می‌کنید که این طبیعی است.
اگر با آدم‌های غرغرو همنشین باشید، عیب‌جو و غرغرو می‌شوید و آن را طبیعی می‌دانید.
اگر دوست شما دروغ بگوید، در ابتدا از دستش ناراحت می‌شوید ولی در نهایت شما هم عادت می‌کنید به دیگران دروغ بگویید و اگر مدت طولانی با چنین دوستانی باشید، به خودتان هم دروغ خواهید گفت.
اگر با آدم‌های خ
واضح ترین تصویر ماه محصول ترکیب تعداد زیادی عکس گوناگون از سطح قمر زمین بوده که توسط عکاسی آمریکایی ثبت شده اند. در این تصویر دهانه های زیبا و شگفت انگیز ماه با دقتی بسیار بالا و به شکلی واضح قابل رویت هستند. اندرو مکارتی (Andrew McCarthy) خالق این تصویر شگفت انگیز بوده و گفته شده که این شیفته هنر تصویربرداری از فضای خارج از جو زمین، هزاران عکس را که در طول دو هفته به ثبت رسانده و برای رسیدن به تصویر نهایی با هم ترکیب کرده است.
در روز اشتباه پرتعداد مدافعان لیورپولی، آن ها حتی خوش شانس هم بودند که تنها سه بار دروازه شان باز شد.

به گزارش "ورزش سه"، در همان ده دقیقه ابتدایی حرکات فوق العاده دلوفئو از سمت چپ، نشان داد که لیورپول کار آسانی را در مقابل واتفورد ندارد اما پس از برخورد فن دایک با وینگر سابق بارسلونا که منجر به مصدومیت و تعویض این بازیکن شد، بسیاری تصور کردند که خطری از جانب واتفورد خط دفاعی لیورپول را تهدید نمی‌کند اما تازه بعد از این تعویض بود که موتور ش
"اندرو ویلر" رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست آمریکا در یادداشتی نوشت: پیشرفت‌های علمی کافی برای پیش‌بینی خطرات احتمالی بدون استفاده از روش‌های سنتی که به آزمایش روی حیوانات متکی هستند، حاصل شده است.

سازمان حفاظت از محیط زیست آمریکا(EPA) بیش از ۴ میلیون دلار به پنج دانشگاه آمریکایی می‌دهد تا روی یافتن یک روش جایگزین برای انجام آزمایشات علمی روی حیوانات تمرکز کنند.
به گزارش ایسنا و به نقل از ساینس‌دیلی، سازمان حفاظت از محیط زیست ایالات م
۱۹۱۷، فیلمی جنگی و درام محصول سال ۲۰۱۹ کشورهای انگلستان و آمریکا به نویسندگی و کارگردانی Sam Mendes و به تهیه‌کنندگی استیون اسپیلبرگ است. از ستارگان فیلم میتوان به بندیکت کامبربچ، ریچارد مدن، کالین فرث، دین-چارلز چپمن، اندرو اسکات و مارک استرانگ اشاره کرد. این فیلم از نظر کارگردانی، عملکرد بازیگران، فیلمبرداری، موسیقی متن و جلوه‌های صوتی مورد ستایش منتقدان قرار گرفت و در جشنواره‌های مختلف افتخارات متعددی را بدست آورد که از میان آنها می‌ت
شاهزاده فیلیپ ، دوک ادینبورگ ، همسر ملکه الیزابت دوم ، پدر شاهزاده چارلز و پدر بزرگ شاهزاده هری و پرنس ویلیام است.شاهزاده فیلیپ کیست؟شاهزاده فیلیپ در جزیره کورفو در یونان ، در 10 ژوئن 1921 به دنیا آمد. به عنوان اعضای پادشاهی یونان و دانمارک ، فیلیپ و خانواده اش هنگام جوانی از کشور مادری خود تبعید شدند ، با پسری که متعاقبا در فرانسه ، آلمان زندگی می کرد. و انگلیس فیلیپ قبل از صعود خود به تخت انگلیس در سال 1952 با الیزابت ویندزور (ملکه الیزابت دوم) ا
۱۹۱۷، فیلمی جنگی و درام محصول سال ۲۰۱۹ کشورهای انگلستان و آمریکا به نویسندگی و کارگردانی Sam Mendes و به تهیه‌کنندگی استیون اسپیلبرگ است. از ستارگان فیلم میتوان به بندیکت کامبربچ، ریچارد مدن، کالین فرث، دین-چارلز چپمن، اندرو اسکات و مارک استرانگ اشاره کرد. این فیلم از نظر کارگردانی، عملکرد بازیگران، فیلمبرداری، موسیقی متن و جلوه‌های صوتی مورد ستایش منتقدان قرار گرفت و در جشنواره‌های مختلف افتخارات متعددی را بدست آورد که از میان آنها می‌ت
اگه دنبال درمان اضطراب شدید بدون دارو هستین، جای درستی اومدین. امروز قراره یه تکنیک تنفسی خاص یاد بگیرین که فورا آرومتون کنه.
اسم این تکنیک نفَس آرامش هست.

تمرین نفس آرامش قبل خواب، باعث میشه که اضطراب رها بشه و بتونین به راحتی بخوابین.

دکتر اندرو ویل این تکنیک رو آموزش میده و میگه این تکنیک نتایج زیر رو به ارمغان میاره:
کاهش اضطراب
خواب آرام
کنترل نیاز (مثل نیاز به مواد یا الکل)
کنترل و کاهش خشم

آموزش کاهش اضطراب با تنفس
خب، اول یه جای ر
(Git)  یک سیستم کنترل نسخه توزیع شده برای ردیابی تغییرات در کد منبع در طول توسعه نرم افزار است. این برنامه برای هماهنگی کار در میان برنامه نویسان طراحی شده است، اما می تواند برای ردیابی تغییرات در هر مجموعه ای از فایل ها استفاده شود. اهداف آن شامل سرعت، یکپارچگی داده ها، و پشتیبانی از گردش کارهای غیر خطی توزیع شده است.
توسعه Git در آوریل 2005 آغاز شد، پس از آنکه بسیاری از توسعه دهندگان هسته لینوکس دسترسی به BitKeeper، یک سیستم کنترل منبع کنترل (SCM) را دا
دانلود فیلم آنا ۲۰۱۹ با دوبله فارسی Anna 2019
Download Film Anna 2019
با تمام کیفیت ها ۴۸۰, ۷۲۰ , ۱۰۸۰ و لینک مستقیم از نایس موزیکا
پخش آنلاین + لینک پرسرعت فیلم آنا
دوبله فارسی + سانسور شده
ژانر فیلم : اکشن، هیجان انگیز
زبان فیلم : دوبله فارسی + سانسور شده
سال انتشار : 2019
محصول کشور : فرانسه
کارگردان : لوک بسون
کیفیت : 1080p / 720p
بازیگران : ساشا لوس، هلن میرن، لوک ایوانز، کیلین مورفی، الکساندر پتروف، اریک گودون، آیون فرانک، آدرین کن، الیسن ویلر، اندرو هاوارد
"All the stuff you think will never happen, will happen. you just gotta be ready for it"
Bones-
"تمام چیزهایی که فکر میکنی هیچوقت اتفاق نمیافتند، اتفاق میافتند. فقط باید آماده‌ی افتادن‌شان باشی." من هیچوقت به این فکر نکرده بودم که در حقیقت احتمال افتادن تمام اتفاقاتی که به نظر من دست‌نیافتنی میرسند، هست. یکبار بعد از اینکه با حسرت در مورد یکی از پروفسورها و زندگی شخصیش حرف میزدم کایل گفت: «طوری حرف میزنی انگار قرار نیست تو هم مثل او باشی.» من از حرفش تعجب کرده بودم اما جوابی به ذهنم
پیوس چهارم ١٤٩٩-١٥٦٥ م پاپ کاتولیک‌ها، ١٥٦٠-١٥٦٥ م
هانری دوم ١٥١٩-١٥٥٩ م پادشاه فرانسه، ١٥٤٧-١٥٥٩ م
رنه دکارت ١٥٩٦-١٦٥٠ م فیلسوف، ریاضی‌دان و دانشمند فرانسوی
اندرو مارول ١٦٢١-١٦٧٨ م شاعر انگلیسی
بندیکت چهاردهم ١٦٧٥-١٧٥٨ م پاپ کاتولیک‌ها، ١٧٤٠-١٧٥٨ م
فردریک پنجم (١٧٢٣-١٧٦٦ م) پادشاه دانمارک و نروژ، ١٧٤٦-١٧٦٦ م
یوزف هایدن ١٧٣٢-١٨٠٩ م آهنگساز اتریشی
اندرو لانگ ١٨٤٤-١٩١٢ م قصه‌پژوه، تاریخ‌دان و انسان‌شناس اسکاتلندی
علی دشتی (١٨٩٧-١٩٨٢
دانلود فیلم سینمایی آرمانشهر Utopia 
فیلم ایرانی آرمانشهر ۱۳۹۶ به کارگردانی حسن ناظر
برنده اسکار بهترین فیلم خارجی
کارگردان: حسین ناظر | ژانر: درام، اجتماعی | سال تولید: 1396 | تاریخ انتشار: سال 1399
مدت زمان: 85 دقیقه | نوع: سینمایی | مخاطب: بزرگسال | کیفـیت: BluRay
حجم: متفاوت | محصول مشترک ایران، افغانستان، هند و اسکاتلند
خلاصه داستان:درباره زنی به نام جانان (با بازی ملالی زکریا) است که همسرش هشت سال پیش در جنگ دچار قطع نخاع شده و فلج است. جانان می‌خواهد
درمان بی خوابی شبانه تنها در 60 ثانیه
اغلب افرادی که با مشکل بی خوابی های شبانه آشنا هستند روش های مختلفی را برای درمان این مشکل امتحان می کنند. شاید این مشکل راه حل بسیار کوتاه و تضمینی داشته باشد که آن را امتحان نکرده باشند.
درمان بی خوابی در کوتاه ترین مدت
اگر شما هم شب در تلاش برای به خواب رفتن هستید و یا اینکه شما در وسط شب از خواب بیدار شده و با نگرانی به ساعت خیره می شوید تا دوباره خوابتان ببرد باید بدانید که تنها نیستید. بی خوابی یک مشکل ر
تقسیم بندی دوچرخه ها از بررسی محصولات شش شرکت تولید کننده دوچرخه یعنی شرکتهای کنندال، اسکات، جاینت، ترک و اسپشیالایزد و چندین برند دیگر صورت گرفته است. چرا که این شرکتها تنوع بالایی در محصولات دارند و بنابراین با طیف گسترده تولید دسته بندی های کامل تری می توان در آنها پیدا کرد. شرکت های تولید کننده بنا بر نیاز بازار جهانی محصولات خود را تولید و در دسته های اصلی نامگذاری می کنند این نامگذاری ها در شرکت های تولید کننده و در کشورهای مختلف می ت
عشق همه چیز انسان هاست اما آنرا درک نمی کنند. اگر درک می کردند، ناپدید می شد. تنها چیزی که میدانم این است که چیز ترسناکی است. انسان ها از آن می ترسند و به همین دلیل مسابقه ی تلویزیونی اجرا می کنند تا ذهن شان را از آن منحرف کرده و به چیز دیگری فکر کنند. عشق ترسناک است چون با قدرت شدیدی شما را به درون خود میکشد، سیاهچاله کلان جرمی که از بیرون هیچ اهمیتی ندارد، اما از درون هر چیز منطقی را که می دانید، زیر سوال می برد. باعث میشود کارهای احمقانه کنید،
پادشاهی مربوط به قوم باستانی مایا در زمین یک گاوچران کشف شده است. این کشف 250 سال به طول انجامیده اما شواهد به دست آمده از "ساک تیزی" که پادشاهی باستانی قوم مایا نامیده می شود، پس از 2 سال حفاری سرانجام به تازگی سر از خاک بیرون آورده است.
از ساک تازی یا سگ سفید که اولین بار در سال 1994 مطرح شد، در نوشته های مایایی نام برده شده بود اما مکان آن همچون یک راز باقی مانده بود. پروفسور چارلز گلدن انسان شناس از دانشگاه برندیز، اندرو اسکرر زیست شناس از دانشگ
در این سرای بی کسی کسی به در نمی زندبه دشت پر ملال ما پرنده پر نمی زندیکی زشب گرفتگان چراغ بر نمی کندکسی به کوچه سار شب در سحر نمی زندنشسته ام در انتظار این غبار بی سواردریغ کز شبی چنین سپیده سر نمی زنددل خراب من دگر خراب تر نمی شودکه خنجر غمت از این خراب تر نمی زندگذر گهی است پر ستم که اندرو به غیر غمیکی صلای آشنا به رهگذر نمی زنددل خراب من دگر خراب تر نمی شودکه خنجر غمت ازین خراب تر نمی زندچه چشم پاسخ است از این دریچه های بسته ات؟برو که هیچ کس ن
   من شخصا به عنوان تنها سئوکار شرکت متبوعم اعتقاد دارم سرعت پادشاه وب است و AMP تنها ملکه این تاج و تخت
و حتما می دانید پروژه AMP نیز فقط با همین نیت ایجاد و رشد و توسعه داده شد
پس بد نیست آخرین نظرات سازندگان آن را با هم مرور کنیم
Kristofer Baxter, از شرکت گوگل اعتقاد دارد
اغلب اوقات مهندسان AMP را "فقط یک چیز دیگه برای پیاده سازی پروژه ها " می دانند اما در واقعیت ، AMP در قالب فریم ورک html  یک سری اصول راهنما را برای مهندسین فراهم می کند که به آنها کمک کند تا
دانلود قسمت 1 فصل اول سریال The Outsider بیگانه
دانلود قسمت 1 فصل اول سریال The Outsider بیگانهhttp://seriall.blog.irدرباره سریال:سریال بیگانه به کارگردانی اندرو برنشتاین در سال 2020 ساخته شده است. این سریال محصول کشور آمریکا و در ژانر اکشن و هیجان انگیز می‌باشد. در این سریال یول وازکوئز، بن مندلسون و جرمی باب به هنرمندی پرداخته‌اند.

ادامه مطلب
دانلود قسمت 2 فصل اول سریال The Outsider بیگانه
دانلود قسمت 2 فصل اول سریال The Outsider بیگانهhttp://seriall.blog.irدرباره سریال:سریال بیگانه به کارگردانی اندرو برنشتاین در سال 2020 ساخته شده است. این سریال محصول کشور آمریکا و در ژانر اکشن و هیجان انگیز می‌باشد. در این سریال یول وازکوئز، بن مندلسون و جرمی باب به هنرمندی پرداخته‌اند.

ادامه مطلب
مشخصات سریال Les Misérables
نام فارسی : بینوایان
ژانر : تاریخی | درام | عاشقانه
نویسنده : اندرو دیویس
کارگردان : تام شانکلند
ستارگان : Adeel Akhtar, David Oyelowo, Dominic West
کشور سازنده : انگلستان
شبکه : BBC One
روز پخش : دوشنبه
تعداد قسمت : 6
زبان : انگلیسی
نمره : 7.8 از 10
میزان آراء : 3,501
منتشر کننده : استارت دانلود
صفحه IMDB
خلاصه داستان سریال بینوایان
داستان این سریال بر اساس رمان معروف بینوایان هوگو که در جنگ فرانسه رخ می دهد می باشد. داستان پیرامون مردی به نام ژان وال‌ژان
دانلود قسمت 6 فصل اول سریال The Outsider بیگانه
دانلود قسمت 6 فصل اول سریال The Outsider بیگانهhttp://seriall.blog.irدرباره سریال:سریال بیگانه به کارگردانی اندرو برنشتاین در سال 2020 ساخته شده است. این سریال محصول کشور آمریکا و در ژانر اکشن و هیجان انگیز می‌باشد. در این سریال یول وازکوئز، بن مندلسون و جرمی باب به هنرمندی پرداخته‌اند.

ادامه مطلب
دانلود قسمت 7 فصل اول سریال The Outsider بیگانه
دانلود قسمت 7 فصل اول سریال The Outsider بیگانهhttp://seriall.blog.irدرباره سریال:سریال بیگانه به کارگردانی اندرو برنشتاین در سال 2020 ساخته شده است. این سریال محصول کشور آمریکا و در ژانر اکشن و هیجان انگیز می‌باشد. در این سریال یول وازکوئز، بن مندلسون و جرمی باب به هنرمندی پرداخته‌اند.

ادامه مطلب
دانلود قسمت 3 فصل اول سریال The Outsider بیگانه
دانلود قسمت 3 فصل اول سریال The Outsider بیگانهhttp://seriall.blog.irدرباره سریال:سریال بیگانه به کارگردانی اندرو برنشتاین در سال 2020 ساخته شده است. این سریال محصول کشور آمریکا و در ژانر اکشن و هیجان انگیز می‌باشد. در این سریال یول وازکوئز، بن مندلسون و جرمی باب به هنرمندی پرداخته‌اند.

ادامه مطلب
دانلود قسمت 5 فصل اول سریال The Outsider بیگانه
دانلود قسمت 5 فصل اول سریال The Outsider بیگانهhttp://seriall.blog.irدرباره سریال:سریال بیگانه به کارگردانی اندرو برنشتاین در سال 2020 ساخته شده است. این سریال محصول کشور آمریکا و در ژانر اکشن و هیجان انگیز می‌باشد. در این سریال یول وازکوئز، بن مندلسون و جرمی باب به هنرمندی پرداخته‌اند.

ادامه مطلب
دانلود قسمت 4 فصل اول سریال The Outsider بیگانه
دانلود قسمت 4 فصل اول سریال The Outsider بیگانهhttp://seriall.blog.irدرباره سریال:سریال بیگانه به کارگردانی اندرو برنشتاین در سال 2020 ساخته شده است. این سریال محصول کشور آمریکا و در ژانر اکشن و هیجان انگیز می‌باشد. در این سریال یول وازکوئز، بن مندلسون و جرمی باب به هنرمندی پرداخته‌اند.

ادامه مطلب
سلام :)
توی بخش قبلی درباره تسلط روی داستان گفتم و حالا میخوام یکم بیشتر دربارش حرف بزنم .
اندرو استنتون (نویسنده داستان اسباب بازی ها و کلی انیمیشن خفن دیگه) قصه گویی مثل جوک گفتنه . 
اگه به اکثر جوک ها دقت کنید میبینید بخش مهمی ازش جدا شده و به آخرش اضافه شده . توی خیلی از جوک ها از تکرار استفاده شده . توی بعضی جوک ها از سوال و جواب استفاده شده . 
درواقع جوک ها نمونه خیلی خوبی برای دسترسی به ساختارهای داستانگویی هستن . جوک ها قافلگیر کننده‌ن . 
ی
به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، اظهارنظر یک تحلیل‌گر راست‌گرا در انگلیس مبنی بر اینکه شروع ماه مبارک رمضان می‌تواند به گسترش شیوع ویروس کرونا منجر شود به نگرانی‌ها و خشم‌هایی درباره تشدید اسلام‌هراسی در این کشور اروپایی منجر شده است. 
«اندرو پیرس»، روزنامه‌نگار «دیلی‌میل» در توئیتر نوشت: «اگر خانواده‌ها برای ماه مبارک رمضان دور هم جمع شوند شمار مبتلایان با رشد عظیمی مواجه خواهد شد. پزشکان نگران هستند.»
دانشگاهیان، روزنا
بر اساس ادعای یک محقق امنیتی که با فوربس همکاری دارد، اطلاعات کاربران با استفاده از مرورگر مورد استفاده در گوشی های شیائومی جمع آوری می شود. گفته شده که این اطلاعات در زمان استفاده از حالت ناشناس یا موتورهای جستجویی مانند DuckDuckGo نیز جمع آوری می شوند.
محقق امنیتی، «گابریل سیرلیگ» که از ردمی نوت 8 به عنوان گوشی روزانه خود استفاده می کند و به تازگی متوجه شده که این دستگاه تقریبا تمام کارهایی که توسط آن انجام می شود را ثبت می کند و سپس اطلاعات را
در سال ١٨٧١ ژنرالی آمریکایی با نام آلبرت پایک که با ترغیب جوزپه ماتزینی به ایلومیناتی راه یافته است، با تکمیل طرح نظامی خود برای به راه انداختن سه جنگ جهانی و انقلاب‌های مختلف در سراسر جهان این توطئه‌ی بزرگ را وارد آخرین مرحله‌ی خود می‌کند.جزئیات این توطئه به این شرح است:جنگ اول جهانی قرار است با هدف نابودی تزار در روسیه انجام شود؛ همان‌گونه که ناتان مایر روچیلد در سال ١٨١۵ وعده کرده بود، تزار جای خود را به کمونیسم می‌دهد؛ ایدئولوژی‌ا
شلاق (Whiplash) فیلمی آمریکایی در ژانر درام محصول سال ۲۰۱۴ است. دیمین شزل این فیلم را بر پایه تجربیاتش در باند دبیرستان پرینستون نوشته و کارگردانی کرده است. مایلز تلر در نقش دانش‌آموزی بازی می‌کند که نوازندهٔ درام است و سعی دارد تا استاد خودش، ترنس فلچر با بازی جی. کی. سیمونز را تحت تأثیر قرار دهد. پل رایزر و ملیسا بنویست از دیگر بازیگران این فیلم هستند.
این فیلم در جشنواره فیلم ساندنس ۲۰۱۴ اکران شد و از همان ابتدا مورد توجه مردم و منتقدین قرار گ
مبانی نظری و پیشینه شبکه های اجتماعی مجازی و هویت جمعی مبانی نظری و پیشینه شبکه های اجتماعی مجازی و هویت جمعی

دسته بندی
علوم اجتماعی

فرمت فایل
docx

حجم فایل
124 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
28

بصورت فایل ورد
همراه با منابع
2-1- پیشینه تحقیق................................................11
2-1- 1-مطالعات انجام شده داخلی..................................11
2-1-2- مطالعات انجام شده خارجی............................14
2-1- 3-جمع بندی پیشینه تحقیق..................................17
2-2- مبانی نظری.............................................18

با معرفی برندگان جایزه شعر فوروارد برندگان آن در سه بخش شناخته شدند.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سایت جایزه، جایزه معتبر شعر فوروارد ۲۰۱۹ برندگان خود را در سه بخش معرفی کرد.
فیونا بنسون ‌شاعری از ‌ویلتشایر به عنوان شاعر برنده بخش بهترین مجموعه شعر جوایز فوروارد ۲۰۱۹ انتخاب شد تا جایزه ۱۰ هزار پوندی این بخش را از آن خود کند.
وی برای مجموعه شعر «سرگیجه و روح» که ششمین مجموعه شعری است که منتشر کرده، این جایزه را از آن خود کرد.
سال ۲۰۱۸ بن
دانلود سریال مردگان متحرک فصل اول | The Walking Dead Season One
ژانر : درام، ترسناک، تخیلیزبان : دوبله فارسیتعداد قسمت ها : 6 اپیزودمدت زمان هر قسمت : 45 دقیقهمحصول شبکه AMCامتیاز : 8.4 از 10خلاصه داستان : جانشین کلانتر، ریک گریمز پس از آنکه که دنیا توسط نامیراها تسخیر شده از کما خارج شده و می‌خواهد خانواده‌اش را پیدا کند. در آتلانتا، گروهی از بازمانده‎‌ها ریک را نجات می‌دهند، اما آنها در فروشگاهی که توسط زامبی‌ها محاصره شده‌ گیر می‌افتند. ریک به لوری و ک
فیلمنامه اقتباسی چه چیزی استفیلم‌نامهٔ اقتباسی به فیلم‌نامه‌ای گفته می شود که از روی نوشته ادبی , یک اثر هنری و یا این که رویدادها ارگانیک با محتوایی شبیه اقتباس شده باشد .

فیلمنامه‌های اقتباسی که منشاء مهم الهام قصه‌های آنها در بیرون از ذهن و تصور فیلم‌نامه‌نویس‌های آن ها قراردارد , بیشتر از فیلم‌نامه‌های اصیل و اورجینال می‌باشند . اکثری از فیلم‌نامه‌نویسان برنا و دیرین ترجیح می دهند از منابع متمایز نظیر ک
در قرن 15 میلادی ساکنین روستای ” ککس” در شمال غربی مجارستان مجارستان، از طریق ساخت چرخ  و جابه جایی کالا بین بوداپست و وین به امرار معاش می پرداختند. در همین زمان یک سازنده کالسکه هایی را طراحی و ساخت که به نام ککس شناخته شد.در شانزدهم میلادی این کالسکه ها مجهزتر شدند و سراسر اروپا را فراگرفتند و به نام “کوچ” معروف شدند.
“کوچ ” به کالسکه ای گفته می شد که با پرداخت مبلغی شما را از یک مبدا به مقصد مشخص می رساند.
“کوچینگ” هم مانند یک کالسکه، وس
چگونه شور و شوق از دست رفته را بازیابی کنید؟زندگی را ساده بگیرید. کارهایی را که از روی عادت انجام می دادید ترک کنید. کارهای کم ارزش را از زندگی خود حذف کنید تا دنیا را بهتر ببینید. تماشای تلویزیون را یک ماه کنار بگذارید و به چیزهایی که فکرتان مشغول کرده، دقت بیشتری کنید آنگاه به ندای قلب تان گوش کنید بار دیگر صدای ضعیفی از درون تان خواهند گفت: (( این کار را دوست دارم زیرا مرا راضی می‌کند و باعث هیجان می شود)) گوش کن! به کتابخانه شهرتان برو و قفسه
در این مطلب، به بهترین فیلم های سال ۲۰۱۹ نگاهی می اندازیم.
اولین فیلم لیست به فیلمی اختصاص دارد که گفته میشود پرسودترین فیلم تاریخ سینماست که برمبنای یک شخصیت کامیک ساخته شده است.
۱. Joker
جوکر، یک فیلم سینمایی آمریکایی در ژانر تریلر روان شناختی به نویسندگی، تهیه‌کنندگی و کارگردانی تاد فلیپس است. فیلمنامه این فیلم توسط خود فیلیپس با همراهی اسکات سیلور برپایه شخصیت ابرشرور جوکر از دی سی کامیکس نوشته شده است. واکین فینیکس نقش جوکر را در این فی
ارزش‌های سازمانی‌ را اولویت‌گذاری کنیدچارچوب ذهنی لازم برای انتخاب بین نظرات متضاد و گزینش ایدۀ اصلح را در بین کارکنان سازمان پدید آورید. عملکرد شرکت‌هایی که از اولویت‌بندی ارزش‌های خود ناتوانند دچار اشکال خواهد شد. اندرو کَرتون در مطالعۀ بیمارستانی خود دریافت که وقتی مدیران مراکز درمانی چشم‌اندازی امیدبخش ترسیم کنند، نرخ پذیرش مجدد بیماران دچار حملۀ قلبی در بیمارستان‌ آن‌ها کاهش و در عین‌حال بازدهی سرمایه افزایش می‌یابد. البت
نقد و بررسی Shutter Island
روایت نخست Shutter Island
تدی دنیلز (لئوناردو دی‌کاپریو) یک مارشال ایالات متحده آمریکا همراه همکار تازه‌اش چاک ایول (مارک رافالو) برای بررسی درباره‌ی فرار یک بیمار روانی خطرناک از بیمارستان روانی در جزیره‌ی شاتر با کشتی به این جزیره سفر می‌کنند. تدی درجنگ جهانی دوم جنگیده و رخدادهای تلخ روزهای جنگ را فراموش نکرده است او  دیگر سربازان هنگام آزادسازی اردوگاه داخائو با اسیران کشته‌شده و زندانیان فراوانی روبه‌رو می‌شوند آن
دانلود فصل پنجم سریال The Flash با لینک مستقیم
فصل پنجم قسمت بیست و دوم اضافه شد
نسخه کم حجم و با کیفیت x265 اضافه شد
کیفیت ۷۲۰p اضافه شد
کیفیت ۱۰۸۰p اضافه شد
منتشر کننده فایل: Film2Movieژانر : اکشن , علمی تخیلی , ماجرایی۷٫۹/۱۰ از ۲۷۴,۷۴۴ رایزبان : انگلیسیکیفیت : ۴۸۰p – x265 – ۷۲۰p – ۱۰۸۰p فرمت : MKVحجم : ۵۵۰ – ۳۰۰ – ۲۵۰ – ۱۹۰ مگابایتمحصول : آمریکاستارگان : Grant Gustin, Candice Patton, Danielle Panabaker, Carlos Valdesکارگردانان : Greg Berlanti, Geoff Johns, Andrew Kreisbergلینک‌های مرتبط : جستجوی زیرنو
▪️بهترین زمان پیاده روی برای دیابتی ها 
به گزارش روابط عمومی  کلینیک تخصصی دیابت التیام   طبق یک مطالعه جدید، افراد مبتلا به دیابت نوع۲ با کمی پیاده روی بعد از غذا خوردن می توانند به کاهش سطح قند خون خود بیش از #ورزش در سایر اوقات روز کمک کنند.
 محققان در مطالعه خود دریافتند اندازه گیری قندخون موسوم به «قندخون بعد از صرف غذا» که با ریسک بیماری قلبی مرتبط است، در زمانیکه شرکت کنندگان مطالعه بعد از غذاخوردن پیاده روی کردند به طور میانگین د
 قبل شروع مبحث از مثالی چون فیلم حضور( being there) نوشته ی یرژی کوشینسکی شروع می کنم.
چَنس، باغبانی فاقد هویت و شناسایی، است که هرگز پایش را از خانه‌ای که در آن
باغبانی می‌کرده‌است بیرون نگذاشته و دنیای خارج برای او تنها از دریچه تلویزیون معنا دارد. بعد از مرگ صاحبخانه،
چَنس به اجبار از خانه بیرون می‌رود. رفتار٬ گفتار٬ راه
رفتن٬ خوردن٬ و
نگاه کردن وی رونوشتی است از آنچه که در آدم های تلویزیون می بیند. پس از مرگ صاحب
خانه٬ بازماندگان٬ وی
را با ی
وقتی تبلیغات Good Guy به شما یک دوست را تا انتها قول می دهد ، دروغ نمی گویند. سال ۲۰۱۸ سی امین سالگرد قاتل سریالی چارلز لی ری است که روح خود را در دام یک عروسک ناامید کننده به دام می اندازد و هیچ نشانه ای از کند شدن جادوگریش نشان نمی دهد. بعد از هفت فیلم و اختراعات فراوان ، یک سریال تلویزیونی در کارها وجود دارد و چاکی حتی در میان علاقه مندی های دلتنگی در Ready Player One نیز ظاهر می شود.
اما فکر کردن که جذابیت چاکی کاملاً دلتنگ است ، باعث ناراحتی او می شود. س
پس از اعلام تحریم‌های جدید آمریکا ضد چین، شاخص‌های بورسی در سراسر جهان با ریزش‌های سنگینی مواجه شدند.

به
گزارش ایسنا به نقل از بلومبرگ، با وجود آن که قرار است لیو هه - معاون
نخست وزیر چین - در پایان این هفته برای گفت‌وگو با مقامات آمریکایی راهی
واشنگتن شود تا مذاکرات تجاری بین دو اقتصاد نخست جهان پس از دو ماه وقفه
از سر گرفته شود، آمریکا چندین شخصیت حقیقی و حقوقی چینی را به بهانه نقض
حقوق مسلمانان اقلیت اویغور به فهرست تح
نحوه حفظ کرن بریکرن بری فقط چند فصل در تعطیلات زمستانی است ، اما دلیلی برای لذت بردن از آنها در طول سال وجود ندارد. علاوه بر سس ها و شربت های زغال اخته ، آنها در کلوچه ها ، پنکیک ها ، خشک شده برای میان وعده یا پوره شدن در سس سالاد فوق العاده هستند. در اینجا روش های مورد علاقه من برای حفظ زغال اخته وجود دارد.    01 از 06    سس آلبالو سبوس دار را با سیب و پرتقال مخلوط کنید    یک کاسه زغال اخته    صنوبر / لدا مریدیت    این سس کرن بری مورد علاقه من ا
دریافت پرسشنامه ( آزمون)  اعتیاد از سایت مرسی فایل
ابزارجمع آوری اطلاعات در این پژوهش، پرسش نامه است.این پرسش نامه از ۳ خرده مقیاس APS (آمادگی اعتیاد) ، AAS (اعتراف به اعتیاد) . MAC.R(الکلیسم)، که از پرسشنامه چند وجهی مینه سوتا(MMPI-2) استخراج شده، تشکیل شده است.
مقیاس APS(آمادگی اعتیاد): این مقیاس آمادگی اعتیاد را می سنجد که به عنوان شاخصی از عوامل شخصیتی همبسته اختلالهای اعتیادی توسط وید،بوچر، بن پورات و مک کنا(۱۹۹۲) ساخته شده است.این مقیاس شامل ۳۹ سئوا
AMC's The Walking Dead اکثر اوقات اتفاقات مهم سری کتابهای طنز رابرت کرکمن را با همین نام دنبال کرده است. طنز سیاه و سفید کیرمن ، که در سال 2003 آغاز شد ، حاوی محتوای کمی بیش از حد برای نمایش است. در نتیجه ، AMC طی سالها تغییراتی پویا ایجاد کرده است ، که عمدتا مربوط به شخصیتهای نمایش است. انتظار می رود چند Walker و Headshots را با مقایسه شخصیت های تلویزیون The Walking Dead با منبع منبع مقایسه کنیم. همانطور که انتظار دارید ، اسپویلرهای قابل توجهی برای کسانی که با هیچ کدام از
علیرضا زمانی (زاده ۲۱ دی ۱۳۷۲ تهران) جانورشناس ایرانی و پژوهشگر در زمینهٔ رده‌بندی عنکبوت‌ها است.
از دوران کودکی علاقه‌مند به طبیعت و موجودات زنده بوده، ولی از آن میان عنکبوت‌ها همواره برایش جذابیت بیشتری داشتند.[۷][۸] به خاطر این علاقه، از دوران کودکی اقدام به جمع‌آوری نمونه‌های مختلف و نگهداری از آن‌ها می‌کرد؛ تا این که در دوره دبیرستان به‌طور اتفاقی گونه‌ای از عنکبوت‌ها را پیدا نمود که از نظر پزشکی دارای گزشی خطرناک بوده و گزا
دانلود فصل پنجم سریال The Flash با لینک مستقیم
فصل پنجم قسمت بیست و دوم اضافه شد
نسخه کم حجم و با کیفیت x265 اضافه شد
کیفیت ۷۲۰p اضافه شد
کیفیت ۱۰۸۰p اضافه شد
منتشر کننده فایل: Film2Movieژانر : اکشن , علمی تخیلی , ماجرایی۷٫۹/۱۰ از ۲۷۴,۷۴۴ رایزبان : انگلیسیکیفیت : ۴۸۰p – x265 – ۷۲۰p – ۱۰۸۰p فرمت : MKVحجم : ۵۵۰ – ۳۰۰ – ۲۵۰ – ۱۹۰ مگابایتمحصول : آمریکاستارگان : Grant Gustin, Candice Patton, Danielle Panabaker, Carlos Valdesکارگردانان : Greg Berlanti, Geoff Johns, Andrew Kreisbergلینک‌های مرتبط : جستجوی زیرنو
اگه پادکست گالینگور رو نمی‌شناسید؛ اول این پست رو بخونید. دومین اپیزود گالینگورکست درباره یه کتاب علمی‌تخیلیه. کتاب انسان‌ها نوشته مت هیگ رمان‌نویس بریتانیایی، داستان یه آدم فضاییه که به واسطه ماموریتی که بهش واگذار شده در قالب یه انسان اومده به زمین. این آدم فضایی با سوالات و بن‌بست‌های زیادی درباره ما آدما دچار میشه و کارهایی که در طول رمان انجام میده؛ باعث میشه بیشتر به فکر فرو بریم.

گویندگان قسمت دوم پادکست، مستور (گوینده اصلی) و
کاشت مو و ابرو: کاشت مو و ابرو بشدت طرفدار پیدا کرده است البته تاثیر زیبا شدن فرد را با کاشت ابرو و مو نمی‌توان نادیده گرفت و آن را انکار کرد، اما رعایت اصول و نکات بهداشتی کاشت مو و ابرو را نباید دست کم گرفت زیرا باعث عفونت و یا موفقیت آمیز نبودن کاشت می‌شود، همیشه بعد از کاشت ابرو و مو چند مدتی جای آن‌ها خارش و سوزش دارد و باید در مقابل این خارش و سوزش‌ها صبور بود و در نحوه شست‌وشوی این ناحیه‌های خاص باید آگاهی کامل داشته باشید تا در اثر خی
 عاشقانه
گفتمش عشقم! عزیزم! نازنینم! ماه رو/
گفت گم شو ای قلندر! ای خر بی آبرو
گفتمش پس آن همه دلبر نوازی پشم بود؟/
گفت آری شرب می خواهم نه آبی از سبو
خانه ات آباد کن اسباب آرامش بساز/
جعبه آرایش بخر با عطر خوب و رنگ مو
مبلمان می خواهم ای احمق نمی دانی بدان/
تخت خوابی، خانه ای، کلی وسایل اندرو
بعد از آن تلویزیونی شصت و شش اینچی بگیر/
تا ببینم آخر سریال چوسان با تسو
یا بخر یک تبلتی از جنس اس تو یا اپل/
نصب باشد روی آن ماشین سواری مثل پو
بعد از آن ماشی
بیدار میشوم. رزومه‌ام را داخل فولدر میگذارم. فولدر را داخل کیفم میگذارم. آماده میشوم. میروم دانشگاه. در صنف ترموداینامیک پشت سرم نشسته. صنف تمام میشود. بچه‌ها میروند بیرون. در مقابل استاد دستیار (TA) میایستم. دستهایم می‌لرزند. یخ زده‌ام.  سرش را از لپتاپ بلند میکند. با لبخند از فاصله‌ی نیم متری برایش دست تکان میدهم و سلام میکنم. خشن میگوید «WHAT DO YOU WANT? I'M VERY BUSY» قلبم می‌ریزد. گنگ میشوم. بریده بریده میگویم «باشد برای بعد.» میگوید «شوخی کردم. چیک
ریاضی دان مری جکسون یکی از گروههای کوچکی از زنان آمریکایی آفریقایی تبار بود که به عنوان مهندس هوانوردی با نام "رایانه های انسانی" در ناسا در عصر فضا کار می کرد.مری جکسون کی بود؟ماری وینستون جکسون ، ریاضی دان ، در زمان جدایی نژادی ، از نظر دانشگاهی عالی بود. مهارتهای ریاضی و علمی وی موقعیتی را به عنوان "کامپیوتر انسانی" برای NACA به دست آورد و بعداً او به عنوان نخستین مهندس زن سیاه پوست ناسا درآمد. وی در کنار خدمت به نقش اساسی در توسعه برنامه فضای
اظهار نظر کنیدهورمونهای شما شما را فریب نمی دهند ، دهان بزرگ بازگشت. ما بازگرداندن کارتون ها با "نفوذ" بیشتر در فروشگاه نتفلیکس را تجزیه و تحلیل می کنیم.
واضح است که نتفلیکس در انیمیشن بزرگسالان از طاقچه های خوبی برخوردار است که از این پس تعداد انگشت شماری از نمایندگان را در اختیار دارد. شاید محبوب ترین در حال حاضر (با اجازه Bojack Horseman ) این دهان بزرگ است ، سریالی که سؤالات و شبهات جنسی را مورد بررسی قرار می دهد که همه ما در بعضی مواقع مطرح کرده ا
دانشگاه کارنگی ملون یکی از معتبرترین دانشگاه های خصوصی آمریکا می باشد که در سال 1900 در شهر پیتسبورگ در ایالت پنسیلوانیا آمریکا به افتخار اندرو کارنگی تاسیس شد. این دانشگاه در تمامی رشته ها جزء معتبرترین دانشگاه های جهان به حساب می آید بطوریکه در زمینه های گوناگونی از مهندسی، تجارت، روانشناسی، فلسفه، اقتصاد، معماری، سینما، موسیقی و طراحی صنعتی در بین 10 دانشگاه برتر آمریکا قرار دارد.
دانشگاه کارنگی ملون تاکنون 19 برنده نوبل دارد، که 8 برنده
دلیلی وجود دارد که شخصیت اصلی فیلم The Walking Dead نام خانوادگی Grimes را دارد. نیمی از زمانی که هر یک از بازمانده های نمایش را روی صفحه می بینیم ، آنها در لجن بعد از آخرالزمانی و لجن زامبی پوشیده می شوند. بنابراین وقتی همتایان واقعی خود را تمیز می کنند و به فرش قرمز برخورد می کنند ، به خصوص خیره کننده هستند. آنها حتی در این تصاویر پرخاشگرانه قابل تحسین از دوران جوانی خود نیز قابل تشخیص نیستند.
اندرو لینکلن - کلانتر ریک گریمزتصاویر YouTube / گتی
سپس: اندرو ل
کمیته قضایی مجلس
نمایندگان ایالات متحده آمریکا با تصویب لایحه استیضاح رئیس‌جمهور این لایحه را
برای رای‌گیری به صحن علنی خود فرستاد. بدین ترتیب، دونالد جی. ترامپ، چهارمین
رئیس جمهوری تاریخ ایالات متحده آمریکاست که در کنگره آمریکا رسما برای استیضاح او
اقدام شده است. آقای ترامپ، در واکنش دوباره به استیضاح خود آن را "فریب‌کارانه
و قلابی" خواند و روند شکل‌گیری آن را محکوم کرد. کمیته قضایی مجلس نمایندگان
پس از تنها ۱۰ دقیقه شنیدن اظهارات اعض
اگر بخواهیم سئو را دسته بندی کنیم می توانیم سئو را به سه دسته تقسیم کنیم . سئو دارای قسمت های مختلفی چون سئو کلاه سفید، سئو کلاه سیاه و سئو کلاه خاکستری است . سئو دارای روش های مختلفی است که نمی توان همه آن ها را مفید دانست . تکنیک هایی که از نظر گوگل قانونی هستند را در دسته سئو کلاه سفید قرار می دهیم و آن هایی را که از نظر گوگل غیر قانونی است و به عنوان راه در رو محسوب می شود را در دسته سئو کلاه سیاه قرار میگیرد . در این مقاله خواهیم آموخت که سئو کل
تصویر اصلی آموزش الهام گرفته شده از سبک پاپ آرت (در نقاشی)می باشد که
معروفترین هنرمند این سبک هم اَندی وارهول است . عنوان اصلی این آموزش هم
در سایت یوتیوب با اَندی وارهول جستجو می شود که بنده میخواهم روش درست
کردن این نوع نقاشی را با استفاده از فتوشاپ توضیح بدهم . هنر پاپ، هنری
کمابیش طاغی و ضد ارزش‌های هنری آکادمیک بود که در میانهٔ قرن بیستم پا
گرفت. آثار اندی وارهول یا اندرو وارهولا با وجود آنکه در زمان حیاتش
مخالفان بسیاری در میان منتق
اگر اتاق نشیمن یا اتاق خانواده تان دچار اختلال و درهم ریختگی شده است ، آخرین کاری که می خواهید انجام دهید این است که وقت خود را در آنجا بگذرانید. یعنی ، مگر اینکه چشم خود را به این فکر بیاندازید که فضا بزرگتر از آن است که ظاهر شود. جادو نیست؛ این فقط یک ظاهر طراحی شده هوشمند است برای پین کردن این نکات آماده شوید و اتاق نشیمن یا اتاق خانواده کوچک خود را به یک واحه راحت و شیک برای شما و میهمانان خانه خود تبدیل کنید تا از آن لذت ببرید.

بگذارید نور
اندرو هاردی روی اسکوتر برقی خویشتن از خیابانی در مرکز بخانه برگشتن لس آنجلس گذر می کرد که خودرویی با سرعت ۸۰ کیلومتربرساعت به او اصابت و حدود ۴ متر داخل هوا پرت کرد؛ هاردی سرش به پیاده رو برخورد کرد و بیهوش شد. شکستن دو استخوان درون هر کدام از پاها و استخوان ران به همراه کشکک زانو، آسیب دیدگی یکی از ریه ها، شکستن سه مهره گردن به اضافه آسیب دیدگی موکد سر بالغ ۲۶ ساله، از یکسره عواقب این تصادف سهمناک بودند.هاردی که کلاه پناه نپوشیده بود، گفت:بر
کارتون داستان اسباب بازی 2019 با کیفیت 4K & 1080p & 720p & 480pژانر : ماجراجویی، کمدی، خانوادگی، فانتزیزبان : دوبله فارسی + انگلیسیمدت زمان : 01:40:03زیرنویس فارسی : داردحجم : 2 گیگابایت + 1 گیگابایت + 490 مگابایتامتیاز : 8.1 از 10خلاصه داستان : داستان چهارمین قسمت این انیمیشن در ادامه قسمت های قبلی و چند سال بعد از اینکه اندی اسباب بازی های خود را به بانی داد، اتفاق می افتد. هنگامی که بانی در کارگاه هنر و مهارت یک اسباب بازی جدید به نام فورکی می سازد، وودی، با
کویر تگزاس ، کاترینا (کارمن اژگو) یک تایر را منفجر می کند. دختر جوان او (آپولونیا پرات) پرسه می زند و در شرایطی که به دلیل موقعیت مکانی دور افتاده کاملاً ناامید به نظر می رسد ، دچار نیش تند و تیز می شود. همانطور که اتفاق می افتد ، یک زن مرموز (Debrianna Mansini) ظاهر می شود و جادویی دختر را شفا می دهد. در عوض همه کاترینا باید در عوض قتل کسی باشد - هر کسی - در عرض هفت ساعت ، یا دخترش خواهد مرد.
کاترینا سعی می کند بفهمد چه کاری باید انجام دهد و چگونه می توان اقدا
فیس بوک، شبکه ای اجتماعی است که در مدت کوتاهی، میلیون ها نفر به سمت آن آمدند. فیس‌بوک در حال حاضر بزرگترین شبکه اجتماعی دنیا با بیش از ۲ میلیارد کاربر فعال است.
فیسبوک یک شبکه اجتماعی است که در آن کاربران می توانند ، عکس به اشتراک بگذارند، لینک اخبار یا مقالات قرار دهند، نظر ارسال کنند،به صورت زنده چت کنند و یا فیلمهای کوتاه مشاهده کنند. حتی می‌توان از طریق فیس بوک غذا سفارش داد. محتوای خود را می توانید در دسترس عموم قرار دهید، یا فقط در بین
زامبی ها و خون آشام ها و شهرت قبل از مشهور لوار برتون جونیور ، اوه من! این نیش سرگرم کننده زامبی در سال 1985 ، علی رغم اینکه زمان زیادی را به خود جلب نمی کند و یا مورد تحسین منتقدین قرار نمی گیرد ، که اغلب آن را به عنوان لنگه غیرقابل تحمل و یا در زیر برخی از فیلم های نانوشته فیلم زامبی بی اعتبار می کنند. ساعت Midnight Hour غیر از فرمانده ستوان Geordi La Forge (شما می دانید پیش از او کلاهبردار badass شرکت USS Enterprise-D بود) در نقش اصلی قبل از شهرت Star Trek خود حضور داشت. این
دانلود رایگان فیلم کمدی زمان عجیب با دوبله فارسی Time Freak 2018 BluRay
فیلم سینمایی زمان عجیب ۲۰۱۸ با کیفیت 1080p & 720p & 480p

نام فیلم: زمان عجیب – Time Freak | ژانر: کمدی، درام، عاشقانه، علمی تخیلی | انتشار: 2018
زبان: دوبله فارسی + انگلیسی | مدت زمان: 01:44:51 | کیفیت: بلوری BluRay
حجم: 2.1 گیگابایت + 1 گیگابایت + 495 مگابایت | امتیاز: 5.8 از 10
خلاصه داستان:
یک جوان نخبه به نام استیلمن بعد از جدایی ناخواسته از دختری به نام دبی
که به او علاقه دارد، دستگاه هایی را اختراع میکند
Guastella گفت : " ما نیروی هوایی ائتلاف را هماهنگ کرده‌ایم تا خلیفه‌گری [ کشور اسلامی ] را تخریب کنیم، از عراق حمایت کنیم و پیشرفت قابل‌توجهی در افغانستان را فعال کنیم ."
ماه‌های سپتامبر و نوامبر مهم‌ترین حملاتی را علیه سازمان‌های تروریستی مانند دولت اسلامی خراسان ، یا دولت اسلامی شام و شام در افغانستان ، با سلاح‌های ۸۴۱ که هر کدام از این ماه‌ها را آزاد کردند ، دیدند .
این اطلاعات نشان می‌دهد که هواپیمایی که تحت فرمان یگان نیروی هوایی نیروها
"فرهنگ شخصی" فقط کلماتی است که اکنون برای گفتگو در مورد افراد دیگر استفاده می کنیم. این اصطلاحات تازه به روز شده است.
- کامرون اسپوزیتو
دنیای عشق و واژگان همراه آن در حال گسترش است. روزهای برچسبهای جهت یابی "یک اندازه متناسب با همه" یا حتی برچسب های یک اندازه متناسب با گذشته هستند. با این حال ، برای کمک به ما در نگاه به آینده ، غالباً کمک گرفتن از آنچه می دانیم مفید است.
در این حالت ، ما به دنبال اخلاق شناسی و یک عنصر زبانی به نام "شکل ترکیب" هستیم.
☸️چشم انداز هفتگی بازار ارز؛ 21-25 اکتبر،2019
برکسیت تکانی به همه بازارها می دهد.
آخرین تصمیم گیری نرخ ماریو دراگی.
پس از یک هفته داستانی درمورد برکسیت و آرامش در حوزه معاملات، اکنون تمرکز روی قاره کهن است. ماریو دراگی در آخرین تصمیم گیری خود درمورد نرخ بهره چه خواهد کرد؟ در ادامه موارد برجسته هفته پیش رو را می آوریم.نشانه های سازش در بروکسل- توافق برکسیت سرانجام پذیرفته شد. پوند صعود خود را ادامه داد و به بالاترین سقف طی 5ماه رسید باوجود این وا

پودیولوگها{متخصصان پا شناسی} هشدار می دهند:  کفشهای ورزشی با لژ زیاد، بخصوص آنهایی که مد هستند، به دلیل وزنشان به عضلات جلوی ساق پا فشار زیادی وارد می کنند و باعث پا درد می شوند.
کفش های ورزش لژ دار مناسب پا نیستند
شما هم فریفته کفشهای ورزشی با لژ زیاد شده اید؟ شاید طرفدار مد روز هستید، { اگر اینطور است} پای شما از این وضعیت راضی نیست. درمصاحبه ای که روزنامه گاردین با پودیو لوگها ترتیب داد آنها در مورد خطری که این کفشها برای سلامتی پاها ایجاد
کفش های ورزشی با لژ زیاد به پا صدمه می زند
پودیولوگها{متخصصان پا شناسی} هشدار می دهند:  کفشهای ورزشی با لژ زیاد، بخصوص آنهایی که مد هستند، به دلیل وزنشان به عضلات جلوی ساق پا فشار زیادی وارد می کنند و باعث پا درد می شوند.
کفش های ورزش لژ دار مناسب پا نیستند
شما هم فریفته کفشهای ورزشی با لژ زیاد شده اید؟ شاید طرفدار مد روز هستید، { اگر اینطور است} پای شما از این وضعیت راضی نیست. درمصاحبه ای که روزنامه گاردین با پودیو لوگها ترتیب داد آنها در مورد خ
مولانا جلال الدین بلخی ،سراینده کتاب مثنوی معنوی ، دانسته یا نا دانسته مراحل ترقی را از بودائیان اقتباس کرده و د رکتاب خود چنین می گوید که : 
از جمادی مردم و نامی شدم 
وز نما مردم به حیوان سر زدم 
مردم از حیوانی و آدم شدم 
پس چه ترسم کی ز مردن کم شدم 
جمله دیگر بمیرم از  بشر 
تا بر آرم از ملائک بال و پر 
و زملک هم بایدم جستن ز جو 
کل شیئی هالک الا وجهه 
بار دیگر از ملک قربان شوم
آنچه اندر وهم ناید  آن شوم 
پس عدم گردم همچون ارغنون 
گویدم کانا الی
فیلم جنگی و درام ۱۹۱۷ ساخته سم مندس و با بازی ریچارد مدن و بندیکت کامبربچ اخیرا به‌روی پرده سینماها رفت و توانست امتیازات خوبی را از منتقدان سینمایی بگیرد.

فیلم ۱۹۱۷ یکی از جدیدترین آثار درام و جنگی شرکت یونیورسال پیکچرز (Universal Pictures) است که به‌دست کارگردان بسیار خوبی به‌نام سم مندس، نویسنده و کارگردان فیلم Revolutionary Road (جاده انقلابی)، فیلم Away We Go (جایی که می‌رویم)، فیلم Spectre (اسپکتر)، فیلم Skyfall (اسکای فال)، فیلم Jarhead (جارهد)، فیلم
در سال 1902 ، شیوع آبله به هزاران نفر در شمال شرقی ایالات متحده آلوده شد. در آن سال ، فقط در ماساچوست ، 2،314 نفر آلوده شدند پرداختن به بزرگترین چالش های محققان بالاتر و 284 نفر جان باختند. این مورد برای ماساچوست در اوایل قرن بیستم غیر معمول نبود: واکسن آبله مرغان بیش از یک قرن زودتر اختراع شده بود و به میزان قابل توجهی شیوع این بیماری را کاهش داده بود ، اما تهدید کاهش یافته از بیماری ، باعث می شد افراد کمتری به انتخاب واکسیناسیون بپردازند. مقامات ش
زنده: با حاشیه‌های مهمترین بازی فوتبال جهان
این مهمترین مسابقه فوتبال دنیاست؛ یک ال کلاسیکوی جدید که در جغرافیایی متفاوت شکل گرفته است. نبرد بهترین مربی ها و احتمالا بهترین تیم های جهان: لیورپول-منچستر سیتی.
به گزارش" ورزش سه"، تا ساعت 20 که به تماشای این مسابقه خواهیم نشست، اخبار و نکات جالب، توییت ها و تصاویر مربوط به این مسابقه بزرگ و جذاب را با هم مرور می کنیم. این پست لحظه به لحظه به روزرسانی می شود تا شما بدون ویزا در آنفیلد باشید، جایی
انجمن رهپویان هدایت: از جمله مسائلی که راست مسیحی
(اوانجلیست) دائما درباره آن هشدار می‌دهد، خطری است که جهان مسیحیت و رستگاری را
تهدید می‌کند و از دیدگاه آنها این خطر همان اسلام است. بدین جهت آنها در برابر
اسلام و کشورهای اسلامی موضع‌گیری می‌کنند، حال این موضع‌گیری یا مستقیم است و یا
تلویحی به آن اشاره می‌کند.

پیروان فرقه انجیلی که در واقع جریان اصلی نهضت راست مسیحی را
تشکیل می دهند بر این باورند که اسلام و مسیحیت نقاط اشتراک بسیار اندک
به نام نامی او
ساخته شده توسط اندرو نیکول و با بازی جاستین تیمبرلیک،اماندا سایفر و کیلین مورفی است.اگر ژانر این فیلم را در ویکی پدیا ببینید نوشته شده فیلم علمی تخیلی و اکشن اره تو نگاه اول هیچ چیز به غیر از یک فیلم با جنگولک بازی های هالیوودی دیده می شه که سعی داره تو گیشه بفروشه همین.اما مثل این می مونه که هری پاتر یک فیلم تخیلی بدونید یا ارباب حلقه ها رو فیلم تاریخی محسوب کنید یا تلقین رو فقط گرایشات یک ذهن بدونید.اجازه بدید تا شما رو با خودم
به نام نامی او
ساخته شده توسط اندرو نیکول و با بازی جاستین تیمبرلیک،اماندا سایفر و کیلین مورفی است.اگر ژانر این فیلم را در ویکی پدیا ببینید نوشته شده فیلم علمی تخیلی و اکشن اره تو نگاه اول هیچ چیز به غیر از یک فیلم با جنگولک بازی های هالیوودی دیده می شه که سعی داره تو گیشه بفروشه همین.اما مثل این می مونه که هری پاتر یک فیلم تخیلی بدونید یا ارباب حلقه ها رو فیلم تاریخی محسوب کنید یا تلقین رو فقط گرایشات یک ذهن بدونید.اجازه بدید تا شما رو با خودم
از پنجره نگاه کردن آسمان را دوست دارم. نگاهم مثل همیشه گوشه‌ی پایینی قاب را به دنبال تکه‌ابر کوچکی دنبال میکند و برمی‌گردد روی کاغذ. چند دقیقه بعد دوباره ابرک را میپایم که حالا دارد از گوشه‌ی بالایی سمت راست پنجره فرار میکند. هنوز هم نمی‌فهمم که این ابرها چطور در همه‌حال کج‌کجکی از چپ به راست و از پایین به بالا میروند.
این دفترچه را گرفتم برای یادداشتهای پراکنده و تصادفی وقتی آدمها یا اتفاقی را میبینم. شده‌ام شبیه نوجوانی‌هایم که هرجا
راه اندازی مجدد از بازسازی فیلم که با آن همه چیز ترسناک نبود ، نسخه جدید "The Grudge" چیزی جز جنجال های J-وحشت نمی کند.توسط اوون گلیبرمناوون گلیبرمناوون گلیبرمنمنتقد اصلی فیلمOwenGleibermanدنبال کردنجدیدترین داستانهای اوون
در گلدن گلوب ، تست جوایز فیلم چگونه احساس می کند؟ فاکتور (ستون) "کینه": بررسی فیلم "سنگهای قیمتی": ایندی عجیب و غریب که مخاطبان را سر و صدا می کند ... دوست ندارید؟ (ستون)
مشاهده همه
فیس بوک توییتر Reddit پست الکترونیک گزینه های اشتراک گذاری
پلتفرم IC Markets گزینه‌های پرداختی خود را با اضافه کردن پی‌پال (PayPal) گسترش می‌دهد
شرکت (International Capital markets (IC Markets) یک ارائه‌دهنده‌ی امکاناتِ تبادل ارز است که از شبکه‌ی ارتباطی الکترونیک (ECN) بهره‌مند بوده و در استرالیا واقع شده است.
برای افتتاح حساب در
بروکر ای کیو اپشن  iq
optionاینجا را کلیک کنید.
طبق بیانیه‌ی ای کیو آپشن این شرکت به تازگی لیست روش‌های پرداختی پشتیبانی‌شده‌ی خود را گسترش داده است و یکی از گزینه‌هایی که به طور وسیعی در بازار

این کتاب چهار بخش داره  
بخش اول : پاسخ به جای واکنش   بخش دوم : حرف های گفتنی ، حرف های نگفتنی
بخش سوم: تبدیل تضاد به تعاون     بخش چهارم: دریافت بیشتر خواسته نیاز، حق
و 30 موضوع در چهار بخش کتاب وجود دارد .
قسمت هایی از کتاب
بخش اول  
1. غلبه بر درماندگی 
خشم و عصبانیت را به همدلی تبدیل کن.
بشر هرچه بیشتر بداند ، بیشتر عفو می کند . کنفوسیوس فیلسوف چینی
افراد ناتوان هرگز نمی توانند عفو کنند عفو و بخشش خصلت افراد قوی و تواناست مهاتما گاندی

اگر صدق
خلاصه داستان: همسر دکتر ریچارد کمبل (هریسون فورد) توسط مردی که یک دست مصنوعی دارد به قتل می‌رسد. دکتر مورد سوءظن قرار می‌گیرد و بر اساس قرائن و شواهد به اتهام قتل همسرش به اعدام محکوم می‌شود. در هنگام انتقال او با چند محکوم به یک زندان دیگر موفق به فرار می‌شود. او ظاهر خود را تغییر می‌دهد و در قسمت توانبخشی بیمارستان به مطالعه پرونده بیماران معلول می‌پردازد در حالیکه ...
در فیلم هیجان انگیز The Fugitive ساخته اندرو دیویس در سال 1993، فیلمسازان از ت
(این متن را در روزهای پایانی بهار 98 نوشتم و امروز در 31 مرداد 98 با سه روز تاخیر و به مناسبت 28 مرداد قصد منشر کردنش را دارم. البته که هیچ کسی این بلاگ را نمی‌بیند ولی به هر حال از آن رو که باب احتمال اصولا بسته نیست شاید این کلمات به عنوان ایده‌ای به درد کسی بخورند)
"آبراهامیان برجسته‌ترین مورخ معاصر ایران است"؛ حتی اگر این نقل قول از محمد مالجو را قبول نداشته باشیم باز نمی‌توانیم منکر اهمیت بی‌بدیل آبراهامیان در تاریخ‌نگاری ایران شویم. او در

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها